preloader

Політика щодо кукі-файлів

Кукі-файли (англ. «Cookies») — це невеликі файли, які зберігаються в пам’яті пристрою Користувача (далі – «Користувач», «Ви») під час  перегляду Сайту. Вони містять дані, які дозволяють нам зробити користування Сайтом зручнішим для кожного окремого Користувача.

Цілі використання кукі-файлів
Обробка кукі-файлів допомагає нам персоналізувати налаштування Користувача на основі його попередньої та поточної активності на Сайті, а також підвищити ефективність роботи Сайту та безпеку користування ним.

Типи кукі-файлів, які ми використовуємо
Ми використовуємо два типи кукі-файлів:
(1) основні кукі-файли, обробка яких є необхідною і без яких функціональність нашого Сайту для Користувачів була б обмежена, наприклад: інформацію про IP-адресу, дату та час користування, обсяг переданих даних, налаштування браузера та мови, версія програмного забезпечення браузера та операційної системи та ін.
(2) додаткові кукі-файли щодо досвіду користування Сайтом, які використовуються для аналізу Сайту та у маркетингових цілях.
Згода на використання кукі-файлів
Для використання основних кукі-файлів ми не запитуємо окремої згоди Користувача. Для використання додаткових кукі-файлів нам потрібна попередня згода Користувача. Відповідно, під час першого відвідування Сайту на екрані пристрою Користувача з’явиться банер із проханням надати нам свою згоду на використання додаткових кукі-файлів. Якщо така згода вже була надана, банер не з’явиться знову, доки її не буде відкликано або не буде припинено використання кукі-файлів з боку Компанії.
Припинення використання кукі-файлів
Ви можете будь-коли відмовитися від використання кукі-файлів, змінивши відповідні налаштування у своєму браузері, однак, врахуйте, що це може суттєво вплинути на ваш досвід використання Сайту. Продовжуючи користування нашим Сайтом без зміни налаштувань конфіденційності, Ви погоджуєтесь на використання кукі-файлів.