preloader

Про нас

Optimeal - експерт зі здорового харчування котів і собак

Optimeal - це український бренд супер преміального харчування для котів і собак, заснований компанією Kormotech у 2013 році. Optimeal є експертом у сфері здоров’я та краси чотирилапих улюбленців, експортується у 26 країн світу, зокрема США, Франція, Нідерланди, Польща, Румунія та ін. Разом з ветеринарами бренд розробив раціони, що допомагають підтримувати здоров’я котів і собак. Корми Optimeal виготовляють за технологією Swiss Pet Nutrition Group GmbH під контролем українських ветеринарів. Ця технологія дозволяє додавати м’ясо свіжим на етапі формування гранули. У склад входить не лише м’ясо без кісток, а й овочі, фрукти, ягоди, корисні трави, натуральні антиоксиданти, які сприяють здоровому травленню. Супер преміальна формула харчування Optimeal відповідає вимогам якості FEDIAF (Європейської федерації виробників харчування для тварин). Корми протестовано і рекомендовано Всеукраїнською гільдією ветеринарів.

Раціони Optimeal збагачені комплексом для підтримки імунітету Immunity Support Mix, пробіотиком для здорової мікрофлори кишківника та Omega 3 і 6 жирними кислотами, які забезпечують еластичність шкіри та блискучу шерсть. Optimeal має широкий асортимент смаків базової лінійки. М’ясо відбірних сортів додається свіжим на етапі формування гранули за шведською технологією Fresh Meet technology. До складу також входять поживні натуральні інгредієнти: овочі, ягоди, насіння та корисні трави.

Для улюбленців з особливими потребами у харчуванні Optimeal розробив лінійку спеціалізованих кормів. Профілактичне харчування для котів задовольняє потреби стерилізованих улюбленців, котів і з чутливим травленням чи довгошерстих вихованців, адже їм потрібен корм з ефектом виведення шерсті. Для собак з харчовою алергією Optimeal розробив гіпоалергенний корм на лососі, єдине джерело гіпоалергенного білка.

Досконалість через харчування - український бренд Optimeal

Здорова тварина виглядає по-справжньому красиво. Саме тому Optimeal випустив лінійку Beauty для котів та собак, яка складається з трьох функціональних продуктів Fitness, Podium та Harmony. В основі раціонів коктейль морепродуктів: лосось, атлантичний оселедець, креветки, мідії та криль. Це холістичне харчування допоможе вашому улюбленцю підтримувати чудову фізичну форму, досконалий зовнішній вигляд та збалансований настрій. Саме таким має бути цілісний підхід до здоров’я та краси хвостатих.